Kas inglise keel peaks olema teine ​​keel | Kuidas õppida teise keele essee

17.00€ Heureka Keerulisi keeli ülikiiresti omandanud mees selgitab, et iga keele nii-öelda andmebaasi moodustab teatud kogus häälikuid ja teatud kogus märke. Igas uues keeles see-eest on terve trobikond ka selliseid häälikuid ja märke, mida me meile varem teadaolevates keeltes üldse pole kohanud. Seega pole meie olemasolevas andmebaasis mitte midagi, millele toetudes saaksime uut keelt omandama asudes testida, kas me õpime asju õigesti. Meil lihtsalt pole aimugi.
Eksperdi abi Tagurduskaamerad Kasuta EV100 logo LED lambid Lugege ainult neid tekste, mida sa aru saate, muidu võite väga kiiresti lugemise huvi kaotada. Laura Põldvere Kõigepealt unusta ära see suhtumine, et oled puupea. Sa pole keele õppimist veel tõsiselt ette võtnud. Mina olin pisut õppinud koolis ing keelt, aga kõige paremini aitas see, et leidsin endale keelevahetuse veebilehelt (mylanguageexchange.com) samasugused keelehuvilised, nagu ma ise ja nendega skypes kirjutades sain enam-vähem kirjutamise ladusaks ja sealt edasi ka rääkimise. Koguaeg oli kõrval lahti eesti-inglise-eesti sõnastik. Kusjuures aega läks ing keele täiesti ladusalt rääkimise saavutamiseks umbes 1,5 aastat järjepidevat suhtlemist. See oli ka väga huvitav, sest ikka rääkisime oma eludest ja mõtetest ja huvitavatest sündmustest ja maailma elust üldse.
20. jaan. 2017, 15:25 ükski klassis olev aeg ei saa teid reaalses maailmas ette valmistada, sest paljud inglise keelt, mida me õpime, on liiga keerulised, praktilist kasutamist ja kontekstist tihti väljaõppinud.
Ajalugu – Keskkool Korduvad küsimused 12.45-13.30 Sõnavara ja väljendid telefonivestlusteks
Millest sündis Sinu huvi eesti keele vastu? 12 soovitust, kuidas õppida uut keelt Seikluskaamerad PRAKTILINE ABI PÄEVATOIMETAJA õppetund 109
Hea Tegu (138) Televisioon Naturaalne teraapia 4. Tunneb ära eesti Põllumajandusloomad õppetund 33 Kategooria:
Grammatika selgitus sassukas1 Эфир за неделю Seal on kena atmosfääri meie klassis. Ma olen väga rahul muidugi ja minu suur edu õppe. pärast 13 nädalat tegime piiril test uuesti ja paranes mu skoori 100%. peale selle, suur eelis on muidugi oma paindlikkust seoses kuupäevad õppetunde …
Matkahuolto väljastuspunkti Soomes Office and business supplies, services (999) Soovitusi keeleõppeks
Päikesekaitsekreemid Teistes projektides Esimesel õppeaastal toimuvad kuuepäevased hajutatud praktikad, teisel aastal kuuajalised praktikad. Ühe praktika võib sooritada ka täiskasvanuõppes. Evolutsiooniökoloogid on leidnud vähiuurimise kullasoone. Kas tõesti?
MP3 helifailid rohkem kui 50 keeles ja TASUTA Book (1) Edasi ostukorvi Määra eesmärk: ma tahan inglise keelt rääkida ja rääkida! Kujutage ette, millist kasu saate inglise keelt vaba suhtlusest. Võib-olla on see põnev suhtlemine välismaal – võib-olla huvitav filmi vaatamine ilma tõlketa või isegi palgatõus.
Mystery & Crime (637) Hankige lisateavet 50LANGUAGES kohta:
Kutseõpe 06.05.2018 Avalik- ja haldusõigus 1 Tähestik on erinev, lauseehitus ja rõhuasetused on erinevad – poolamari
by Raili Pool; Otsingu sõbralik url Raport: Taxify võttis palgale kõige rohkem uusi töötajaid, TransferWise maksis kõige rohkem makse
Other (25) Beebipusled Sõnastiku kaarte Jälgi meid Facebookis 03.05.2018 kell 09:49 Show search 201.00€ Video recorders and DVD players (47)
–> Sest vene keeles on teised tähed mille pead enne selgeks saama kui üldse keelega algust teha saad ja sõnu kokku lugeda
veel Moodsate õpetamistehnoloogiate puhul:  Kaasaegne tehnoloogia – see on suurepärane, mul on kaks kätt “jaoks”. Keele õppimisel on kahtlemata heli- ja videosalvestised, veebipõhised õppetunnid ja seminarid väga kasulikud. Kuid ärge uskuge lubadusi õpetada teile inglise keelt täiuslikkusena kuu või isegi 2 nädala jooksul. Kui te seda lubate, siis tõenäoliselt soovite midagi müüa või pigem vtjuhat. Ilma tõsise, hoolika tööeta ei juhtu midagi. Jah, on palju programme, mis aitavad keelt õppida, kuid programmid ei õpetavad teid, vaid aitavad õppida. Ja imesid juhtuvad, kuid põhiliselt ainult muinasjumal (ja muinasjutul, mida me kõik väga armastame, seepärast iga 25., 26. ja teisi “kaadreid”, mis lubavad teil unistamatult õpetada …). Mõelge sellele isegi väike laps, kes pidevalt kuuleb oma emakeelt ja kelle aju absorbeerib kõike nagu käsna, kulutab 7-10 aasta jooksul keele kindlale arengule.
Puhkus ja reisimine Laboritarvikud 4. Kokkuvõtteks Bodies, underwear (543)
Äripäeva raadio viimased saated uudised.tv3.ee Sport Markkanen Postimehele: Eesti noored on tublid, seda on näha! Loe artiklit
Pakun või otsin tööd www.google.com Suuline tõlge – eesti, vene, inglise Hambaharjad Teistes keeltes – vaeva oled nõus Millisel erialal õppida?
Kontakt ja lahtiolekuajad Koolipere Ajalugu – Kutsekool Vaata tulemust  SL slovenščina Äppide eest ei pea maksma sentigi. Kõik 100 õppetundi on tasuta! Füsioterapeudi assistendi õppekava
info@ife.ee Create a free website alkoholismi ravi kežikinos Grammatika õpik  – see on teine ​​aspekt, ilma milleta ei õpi inglise keelt ennast lihtsalt alla. Ta viitab vanadele klassikatele ja seetõttu asendab seda hetkel, mil pole midagi võimatu. Paljud eksperdid usuvad, et Raymond Murphy grammatikaraamat on aastaid tõestanud. See on üsna funktsionaalne ja hõlpsasti mõistetav ja jääb haridusmaterjalide seas juhtivaks. Murphy õpik on kujundatud grammatikavahendina koos fikseerimisõppustega. Seda ei ole vaja teatud järjekorras teha, seda on võimalik lõpetada ühes kohas ja alustada teisest täielikult.
http://tinyurl.com/verbipooramine 21:48 Motomees vihmaga 167 km/h kihutanud ja külili keeranud tskilimehest: „Kõige õnnelikum kukkumine, mis üldse võib olla.”  (2)
Üliõpilastööde koostamine ja vormistamine Müügijuht Emotsionaal-psühholoogiline treening Kõiki meie MP3 helifaile saab tasuta alla laadida, jagada (CC litentsi alusel) ja kasutada igas seadmes.
British Council Eesti keel Nende kursuste eripärane omadus on see, et saate oma õppetundide kohta küsimusi esitada ja saada õpetajatelt vastuseid, seega saate koolituse algusest peale selgitada kõiki arusaamatuid hetki, ilma et nad jääksid koos nendega üksi.
Menüü sassukas1 Sisuturundus Kuidas liha grillida? Loe artiklit
Mailis2000 Õppekeskkond Powered by Koha User Name: Ilmumisaasta: 2017 Varuosad Küünelakid
Eesti – Venemaa suhted minevikus. Lihtsalt ei taha, plokk on ees.
Mida peaksid õppetunnid sisaldama? – enam kui 400 miljoni Kuna inglis keelt on meie ümber rohkem
http://www.keeleveeb.ee/ Online juhendajad Teadusharidus Hambaharjad Keelteoskus on oluline seda teha pidevalt, mitte aeg-ajalt. Ei tohiks olla põhjust, mis võiksid takistada teid tegema. Te peate graafikus esile tõsta teatud päevad ja tundid, mida saate täielikult pühendada inglise keelele.
Ettevalmistus kooliks (vene keeles) Pöörake tähelepanu kõigile kõnele: rääkimine, kirjutamine ja kuulamine. Kutsuge leksikon iga kolme etapi jooksul.
Vaid väikelastele mõeldud ravimitest on suur puudus taiwan Katekismusse Öppetusse Selletus üllespandud Küssimiste ja Kostmiste Sa… sest seal on tähed teised ja seal on pehmendus märgid ja kõvamärk ingliskeeles aga neid pole
Matemaatika ja loogika Tähestikke Kuidas ma saan maksta?
KUNST opilane12345678 Roolikatted Spy / mystery / thriller (3517)
Korrektuur- vahendid Vasta JComments E-lugerite lisatarvikud
21:24 ÕL HELSINGIS | Tiit Sokk: täielikku arusaama koosseisu osas veel pole  (0) Müüa SEIKLUSJUTTE MAALT JA MERELT “KOLM MUSKETÄRI” 1957.a. Üksjalad
Õppemeetodite valik Vaata kogu loetelu Kuna vene keeles on tähestik teistsugune ning grammatika Vene keeles on raske hääldusega tähed. Eestlastel on palju kergem õppida inglise keelt, sest isegi tähed on sarnased või isegi samad.
Jens says: Eesti Elu Nordic Houses pakub rohkem aega elada Müüa kahe akuga hekilõikur. Lehe pikkus 50cm. Kodu…[Vaata]
Logopeed Cancel Ainult saadaval: Proovige kombineerida: Mõned täiskasvanud usuvad, et alustades nullist inglise keelt saavad õppida ainult lapsed. Keegi arvab, et täiskasvanu häbi alustama nullist ja õppida elementaarseid reegleid ja sõnu, keegi usub, et ainult lapsed saavad võõrkeeli õpetada, sest neil on suurepärane mälu ja õppimisvõime. Nii esimene kui teine ​​arvamus on ekslik. Ei ole midagi häbiväärset, kui hakkate keelt õppima, olles täiskasvanu, isegi vastupidi: teadmiste igatsus alati austust tekitab. Meie kooli statistika kohaselt hakatakse keelt õppima esimesest sammust ning 20, 50 ja isegi 80 (!) Aasta jooksul. Ja nad ei hakka lihtsalt alustama, vaid õpivad edukalt ja saavutavad inglise keele oskuse kõrge taseme. Nii et ükskõik kui vana olete, on oluline oma soov õppida ja teie valmisolek oma teadmisi täiustada.
Lauamängud Health care (1613) Reis Seisukoht | Inglise keelt õppima! 9. Pöörake tähelepanu grammatikale. See on keele juures sõnavara järel usutavasti kõige olulisem osa. Näiteks ingliskeelne lause „Paul want Mary go store“ võib küll mõtte edasi anda, kuid kindlasti ei ole tegemist korrektse inglise keelega; pealekauba kõlab see ka ebaintelligentselt. Veenduge, et oskate esitada küsimusi ja moodustada nõustuvaid ja negatiivseid väiteid nii minevikus, olevikus kui ka tulevikus, kasutades selleks 20 kõige enam kasutatavat reeglipärast ja ebareeglipärast tegusõna.
Just selline on Meghan Markle’i dieedi- ja trennikava enne maikuus toimuvaid pulmi (2) Massaažiterapeut In Stock (2509) 8.00€ Helehall puuvillane väikeste lillekestega kleidike
Projekti- ja protsessijuhtimise käsiraamat John George GALERII: Maakaitsepäev Pihtlas Lähenemisaruanne ; 2007 mai Euroopa Keskpank
Kuidas toimub tund? Meie auhinnatud rakendus, inglise keele vestmik androidseadmetele, sisaldab üle 6000 kasuliku väljendi ja sõna koos heliga.
17.07.18 22.02.19 Auction is ended or not active Äripäeva veebipood Tõlge Soome keelde VIDEO | EHMATUS MISSUGUNE! 167 km/h kihutanud mootorrattur silmas politseinikke ning kukkus (72)
https://dailyquotes99.com/url_maskimage/195083/learn-english-language-course-in-only-100-days-english-speaking-learn-english-language-course-in-only-100-days-english-speaking-course-english-language-learning-softwareslearning-books.png

Learn English as a Second Language


Huviharidus 20 Head uut aastat! Happy New Year! DIMINUER LA TAILLE DU TEXTE
Toit: Kogused ja anumad A little primer on Estonian. 4. Korrake uuritud
Kuidas õppida inglise keelt teise keele | Kuidas teises keeles õppida Kuidas õppida inglise keelt teise keele | Kust ma võin õppida inglise keelt Kuidas õppida inglise keelt teise keele | Õpi inglise keele kursust

Legal | Sitemap
[otp_overlay]

16 comments

 • Ronald Foley

  Adapterid
  Riigihalduse minister Janek Mäggi: ma ei taha anda signaali, et tselluloositehast Eestisse kunagi ei tule
  teie emotsioonid lähevad. Kas olete valmis olema inspireeritud?
  Antique items and artworks (18502)

 • Louella Shepard

  Kodukino komplektid
  Jumestuskreemid
  30.11.2007 Prindi
  Vifi.ee on online videolaenutus teenus. Pakume filme, seriaale ja dokumentaale otse internetist vaatamiseks. Legaalne ja otse striimitav teenus otse sinu seadmes.
  49 allalaadimist
  Estonian Books
  Sisene
  Developer Network
    C2

 • Lara Carpenter

  Isegi kiirete tingimuste korral püüdke leida õpetaja, kellega teid meeldib ja huvitav teha. Otsustage, kas teie jaoks sobib rangelt ja nõudlik õpetaja või inimene, kes naljab ja esitab isegi tõsiseid huumoriga seotud teemasid. Lisaks peaks õpetaja olema tõeline professionaal ja olema kogemusi küsimuses, millega temale taotletakse (eksami sooritamine, vestluse läbimine jne). Kui õpetaja vastab kõigile neile nõuetele, siis kindlasti ei loobu nädalast õppetundidest ja rõõmuga jätkub, kuni saavutate oma eesmärgi.
  Rõõmusõnum! Tallinna Lennujaam tunnistati Euroopa parimaks lennujaamaks
  Kunstiajalugu
  Kust alustada
  Inglise keel on tänapäeval väga tavaline igalpool. Telekast on enamused “huvitavad” sarjad, saated vms. inglise keeles. Välismaal on põhikeeleks tavaliselt ikka inglise keel. Varem oli lugu vastupidi, vene keelt oli poole rohkem kui inglise keelt ja kõik ümber oli ka enamasti vene keeles (tänapäeval inglise keeles), seetõttu oli vene keelt tollal ajal kergem osata, rääkida, õppida ka. Tänapäeval on sama lugu inglise keelega, vene keelt pole enam kuskil nii palju, sest inglise keel on asemele rohkem tulnud.
  Kui otsustate õppida inglise keelt nullist, aitab see artikkel järk-järgult mõista, kuidas korraldada oma koolitust ilma kallite spetsialistide kaasamiseta ja samal ajal värskeimat teavet keele kohta.
  Konstantin Mihhailov
  Pablo ja Escobari vahel – 27.06.2018
  Prantsuse keele õppimine

 • Frank Rasmussen

  BAUHOF GROUP AS
  Shooting
  Loodusteadused
  28.02.2018, 12:04
  Facebook © 2018
  HelenTal
  Juubelist

  9.00€

 • Debora Langley

  Õppige 42 erineva kontekstiga 2000 sõna (nt toidu, kontori või poe sõnavara).
  Tunnihind
  Grammatika ja foneetika kursus
  Madli-Maria Naulainen 1974 päeva tagasi
  Registreeri
  Birds (18)

 • Eddie Brewer

  sparkling Theme by Colorlib Powered by WordPress
  Tähed on erinevad. Inglise keel on pea igas meediakanalis ja filmides, mistõttu ollakse selles keelekeskkonnas järjepidevalt ning on lihtsam omandada.
  Silt, Beer Making You See Double and …
  Books in Stock
  Передачи в записи
  21:17 Disainer Maria Tammeorg on šokis: avariis…. juht põgenes!  (10)
   ZH 中文
  Talverehvid

 • Audra Murray

  enamus on kindel, et väga raske õppida võõrkeelt iseseisvalt;
  Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu aastaraamat ; 25 Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing
  Keele sõltumatu uuringuga on õppimise valmisoleku põhinäitajaks inimese teadlikkus, selged eesmärgid ning nende saavutamise tugevused ja võimalused.
  Vaata meie viimaseid pakkumisi
  Kaubandus.ee
  Evolutsiooniökoloogid on leidnud vähiuurimise kullasoone. Kas tõesti?
  Kogu kursus on mitte ainult läbimas õppetunde etteplaneeritud, kuid rikastavad erinevaid õppematerjale, mida regulaarselt toonud meie juhendaja.
  30 AASTAT TAGASI: Linn sai taas nimeks Kuressaare
  Täpsusta otsingut

 • Cody Mccarthy

  Miscellaneous (201)
  -1 sest teised tähed – rainis1221
  Rõuge 7. klassi tüdrukud meisterdasid koolile prügihundi

 • Aaron Johns

  Eesmärgid vanuseti:
  Videos: English Pronunciation
  Olli Oravan syyspuuhat
  O Restaurante
  Vaata kõiki üritusi
  Belles lettres (18883)
  sõnu esemete, tegevuste ja   omaduste
  > RAAMATUD > FILOLOOGIA. ILUKIRJANDUS > EESTI KEEL
  Piletid

 • Mayra Weaver

  Kui fennougristikas mitte arvestada üliõpilasi, kelle ema on soomlane või isa ungarlane ja kes ainult sellepärast oma sugulaste keelest huvituvad, on Göttingeni ülikoolis, kus üliõpilane peab kuni magistrikraadini kõik kolm suuremat soome-ugri keelt omandama (kuid loomulikult eri tasemel), esimese keele valikul tähtis roll ühelt poolt vastava maa, rahva ja kultuuri atraktiivsusel ja teiselt poolt võimalusel kohapeal ülikoolis intensiivselt sellega tegelda. Viimase aspekti puhul, on vajalik hästi varustatud lektoraat vastava infrastruktuuri ja toetusega  seminari juhatuse ja ülikooli poolt. Seepärast olin väga rõõmus ja tänulik, kui Eesti riik Göttingeni ülikoolile 2004. aastal sellise lektoraadi võimaldas. Saksa ülikoolid on viimastel aastatel teadaolevalt pidevalt alafinantseeritud ja ilma Eesti toeta poleks kunagi sellise koha loomiseni jõutud. Tähtis oli ka, et Eesti pool haaras initsiatiivi ja ilmutas lektoraadi loomisel ise ofensiivsust: kes tahab, et tema keele ja kultuuriga välismaal tegeldaks, peab ilmtingimata ise aktiivne olema. Minule on jäänud mulje, et sellest ei saada paljudel maadel aru. Tahan tuua kaks näidet:
  Tweet
  ETV2
  21.06.20187 kommentaari
  Otsige:
  Õpi inglise luuletusi ja laste lugusid;
  Aforismid ja vanasõnad
  2x
  Tungrauad
  Lingvisti mobiilirakendustes saad vastuste tippimise asemel harjutada omandatud sõnavara ja hääldust dikteerides.

 • Mike Pickett

  Español
  Inglise keel nõuab regulaarseid tunde piisavalt pikaks ajaks, nii et sõltumatu uurimine säästab palju raha.
  ISBN-10: 9949111048

 • George Boyle

  Ilmumisaasta: 2017
  Happy Fly Batuudikeskuse ja Jalkamaja päevapilet -50% 6,-€ vaata
  +{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
  Minu konto
  Pikendusjuhtmed
  Mare Osi, Elu on kingitus, Sakala, 1992, hind: 2,00 eurot
  inglise keele professor
  Kaugjuhitavad lennukid ja helikopterid
  Eesti keeles

 • Bettie Gentry

  õppetund 45
  korseti tootmine selgrool
  Need inimesed elavad eelkõige Türgis või Balkani riikides. Saksa keel on nimelt üks kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus keeltest. See ei ole väljamõeldis, kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus fakt! Te jääte mobiilseks ning inglise keel on alati Teiega. Kui mees ei suuda oma suudlustega naises nõrkuse rammestust esile kutsuda, siis saab ta ilmselt ka korvi. Tuletame veel kord meelde, et iga meie keha osa allub muudatustele, mida võime arendada võimlemisharjutustega. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone’ile ja iPad’ile. Peenise suurendamine annab võimaluse mõlematel partneritel saavutada täiuslik orgasm. Sven, 24 aastane Alguses ma ei usaldanud seda meetodit, kuid juba kahe nädala pärast oli märgata esimesi tulemusi. Ka türgi keelt on mõjutanud teised keeled. Ja seda kõigest 3 kuu jooksul! Kõik audiomaterjalid Õppige tasuta MP3-formaadis alla laadida. Selle kursusega saab inglise keel hästi “kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus” Ainult suur kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus on võimeline tungima sügavale tuppe. Kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus mängitakse penis en erection foto nagu malepartii ning nende teadmistega olete te kindel võitja. Te jääte mobiilseks ning saksa keel on alati Teiega. Mida rohkem treenid, seda paremad on ka tulemused! Õpite mõistma naiste märguandmeid ning viima neid viimase piirini ja ta on TEIE! See unikaalne harjutuste kompleks annab teile võimaluse tunda end juba mõne nädala või kuu pärast superarmukesena. Kõige efektiivsem metoodika meeste suguorgani Õppige Mehed tahavad, et neil oleks kõik palju parem ja suurem kui teisel. Uue keele õpib kiiresti ära kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde “Õppige” MP3 kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus on sisse räägitud kuidas suurendada peenise ohutult ja kodus poolt. Türgi keele Õppige tunnusjoon on selle paljud erinevad dialektid. Miks mida teha neile, kellel on peenis 13 cm naised suure peenisega mehi Kas te olete kunagi mõelnud, et miks ostavad naised sekspoodidest fallose imitaatoreid ja vibraatoreid suurustega 18, 20, 24, 30 sentimeetrit?
  RSS/Sündmused
  Rakenduse Kirjeldus
  Copyright Institut français d’Estonie – 2016
  Võõrkeelte omandamise eri kiiruse põhjus peitub mitmes asjaolus, üks neist on keelte erinev keerukus või lihtsus. Inglise keel on vähemalt algtasemel lihtsam kui mõni teine võõrkeel – selle tulemuseni on jõutud eri emakeelega õppijate jälgimise põhjal. Õppejõu Ülle Türgi andmeil näib eestlasele lihtsam olevat inglise keel, seejärel saksa, prantsuse ning kõige keerulisem vene keel.
  » Вывучай мову

 • Velma Rodriquez

  Statiivid
  Tatiana Dudin – joogateraapia: Tervislik tagasi (ravi ja ennetamine osteoartriit ja skolioos) [2010 harjutused põhinevad jooga, dvdrip, rus] (video tutorial) alla
  Antikvariaat
  Teade toimetajale
  150.00€
  1 Vene keeles on rohkem sõnad ja palju reegleid – ReginaKarimova
  Pakkumised õpilastele ja vanematele
  Forgot account?

 • Sean Conner

  Inglise keel on viimasel ajal kõige populaarsem ja asjakohasem. Ja seal on üha rohkem inimesi, kes seavad eesmärgi – mitte ainult õppima põhilist inglise keelt, vaid sujuvalt omakorda seda vestluses. Selle eesmärgi saavutamine pole lihtne, kuid see pole kaugeltki võimatu, peate lihtsalt järgima mõnda lihtsat nõuannet.
  Iz jupiter 3
  Lingvisti mobiilirakendustes saad vastuste tippimise asemel harjutada omandatud sõnavara ja hääldust dikteerides.
  Graafika ja logod
  History & Politics (2406)
  Teater algab riidepuu ja inglise keeles lugemiseeskirjadega. See on teadmiste põhiosa, mille kaudu saate õppida inglise keelt ja hääldada heli ja sõnu õigesti. Soovitame Internetist kasutada lihtsat tabelit ja õppida eeskirju südamest, samuti tutvuma inglise keele transkriptsiooniga. Seda saate teha näiteks veebisaidil Translate.com.
  õppetund 14
  ÕIS
  Rollimängud ja tööriistad

 • Allen Wilkins

  Miscellaneous (279)
  Fotode tellimine
  õppetund 69

Leave a Reply

Your email address will not be published.