Kur mācīties pamata angļu valodu | Cik daudz runā angļu valodā kā otro valodu

Ministrija: Reemigrācijas projekts palīdzējis Latvijā atgriezties 20 ģimenēm (2) Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī, mūsu valodai nekad nav bijis tik labi kā šobrīd. –
Pievienots: 26.01.2012. Mana izlase Jā, satiec svešu cilvēku, un tā vien šķiet, ka esat pazīstami sen – re, savējais. Nereti konkrētā mīlestības valoda, šis kanāls kļūst par tiltiņu. Abi sajūt saskanīgas vibrācijas un satiltojas.
Taču tendence latvju jaunatnes daļai nezināt vai vāji zināt krievu valodu ir smaga gan taktiska, gan stratēģiska kļūda un kolosāla muļķība. Nedrīkst taču pasliktināt latvju jaunatnes konkurētspējas darba tirgū. Krievu cilmes jaunieši, kuri latviešu valodu būs iemācījušies piespiedu kārtā, automātiski atradīsies izdevīgākā situācijā, jo ekonomikas lielākā daļa, sevišķi privātajā sektorā atrodas t.s. krievvalodīgo rokās !
Izdevējs Programma ENGLISH+  Klātienē janvāris februāris marts aprīlis maijs jūnijs jūlijs augusts septembris oktobris novembris decembris X Faktors
Izmēģiniet bez reģistrācijas   +370 647 00633 Nominate Star FM 15.09.2017 14:17 the Author : Divvietīga kariete
Vācu valodas kursi E-pasts: reklama@kursaslaiks.lv Mācies kopā ar „Skrivanek Baltic” komandu un aizmirsti par valodas barjeru, lai kur arī Tu būtu!
Aizraujošā angļu valoda 2 х 60 min. ≈ 11 ак. st. 15% – 65.45
Iegriez Playground karuseli! EPSO šajā ziņā nav ne noteikumu, ne ierobežojumu. Atlases komisija nespēj pārbaudīt, kāda ir kandidāta dzimtā valoda, jo tā ne vienmēr sakrīt ar pilsonības valsts valodu. Dažiem kandidātiem var būt
Angļu valoda bērniem: http://www.britishcouncil.org/learnenglishkids
http://celebritytoob.com/wp-content/uploads/2014/07/137119285.jpg

Learn English as a Second Language


Ātrie mazsālītie gurķi: ēdami jau pēc stundas Izcenojumi 7 iemesli, kādēļ mācīties angļu valodu jau no mazotnes
A+ Jaunākie tiesību akti Mēģināsim saprast… Padomjulaika augstskolās bija tāda klasifikācija jeb politiska birku piekāršana (teiksim, augstskolu katedru nosaukumos) – “Inostrannije jazyki” (“Ārzemju valodas”) un “Jazyki narodov SSSR” (“PSRS tautu valodas”). Pēc šīs klasifikācijas, piemēram, rumāņu valoda tolaik skaitījās svešvaloda, bet moldāvu valoda bija PSRS tautas valoda; līdzīgi arī, teiksim ar turku un azerbaidžāņu valodām.
Humanitārās zinātnes [936] Neskaidrību gadījumā Latviešu valoda Pārgājiens pa Vidzemes akmeņaino jūrmalu, kur 20 kilometrus vērot fantastiskus skatus (5) bērni iemācās runāt dzimtajā valodā, vēl nezinot tās gramatiku. Arī otro valodu bērni var iemācīties bez gramatikas zināšanām;
Zebra Es arī esmu mēģinājusi iemācīties valodu (gan ne angļu) pašmācības ceļā. Rezultāts – varu lasīt (piem., romānus ar vārdnīcas palīdzību), puslīdz saprotu, ko man saka (ja vien nesaka kaut ko baigi sarežģītu), varu kaut ko uzrakstīt (ne gluži pareizi, bet mani saprot), bet runāt (nu tā ka tiešām sarunāties nevis kaut ko nopīkstēt) nekādi nesanāk. Vārdu sakot, varu secināt, ka internets nav palīgs runāšanas apguvē. Es šobrīd ceru uz kursiem. Principā jau runāt var iemācīties tikai runājot, bet tur ir vajadzīgs pacietīgs un motivēts sarunu biedrs. Cilvēki uz ielas tātad arī neder.
23.04.2016, 16:25 Starptautiskā projektā diskutē par izglītību šodien 15:03
Darbs & Karjera “Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanocoiosis” ir garākais vārds angļu valodā.
Time: 2018-06-25T12:12:27Z Singapūra lēma par oficiālas valsts valodas statusa piešķiršanu angļu valodai «valsts agrīnā fāzē», un patlaban Singapūrā visi pārzina gan vietējo valodu, gan angļu valodu, norādīja J. Heleniuss, kas pilda arī Igaunijas nacionālās aviokompānijas Estonian Air padomes priekšsēdētāja amata pienākumus. «Mēs redzam, cik veiksmīga tagad ir Singapūra – kādēļ Igaunija nevarētu kļūt tikpat veiksmīga,» viņš norādīja.
Twitter: Notikumi  +7  3 ATBILDES  ATBILDĒT  22.februāris 2012 16:38 Iepirkumi Piekļūt interneta savienojumam 3. pamata jeb A līmenis, rus.db.lv
Speciālā izglītība Liene (13 gadi): „Man pa teļļuku vislabāk patīk skatīties KST raidījumu „Zvaigžņu fabrika.” Gribat, nodziedāšu jums „Ti- zvezda?”[1].. . Es protu arī citas krievu dziesmas!”
Testēšanas centrs Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie Rādīt bildes Interneta raksti Mācieties angļu valodu ar spēlēm
Dzīves māksla Mēs Irijā Ar 50LANGUAGES jūs varat apgūt vairāk kā 50 dažādas valodas- tādas kā Āfrikāņu, Arābu, Ķīniešu, Holandiešu, Angļu, Franču, Vācu, Hindu, Itāļu, Japāņu, Persiešu, Portugāļu, Krievu, Spāņu vai Turku- izmantojot savu dzimto valodu!
34. nodarbība ň Saraksts Aiztur populāra zīmola kafijas viltojuma tirgoņus(1) „E” (autogreiders) kategorijas traktortehnikas vadītājs
TĒMAS ES līderi pagaidām nerod risinājumu migrācijas problēmai Общая регистрация для всех сервисов — это очень удобно! Uzņemšana
Norises darbību laiki Latvijas kvalifikāciju datubāze Vēlas iemācīties labi orientēties angļu valodā un justies angliskā vidē kā zivs ūdenī. Pateicoties tam, ka mēs diskutējam par dažādām tēmām, veidojas iemaņas uzturēt sarunu par visdažādākajām tēmām vai uzsākt nepiespiestu sarunu ar citiem cilvēkiem. Nodarbību tēmas, neapšaubāmi, ir saistītas ar reālo dzīvi, tādēļ diskutēt par tām ir ļoti interesanti, un pēc tam tās būs noderīgas jūsu dzīvē.
-Mobilās ierīces 69. nodarbība Tava izglītība Kāpēc Jūs kurināt naidu starp tautībām? Svešvalodu apguve pēc Šveices metodes
Iemesli, kāpēc būtu nepieciešams apgūt angļu valodu, ir vairāki – šīs valodas zināšanas paaugstina konkurētspēju darba tirgū, paplašina redzesloku, ļauj dibināt starptautiskus kontaktus, kā arī lieti noder dažādu zināšanu apguvē.
Gribat- nodziedāšu jums „Ti- zvezda”? Mēness un sports “Atgriešanās skolā” Reklāma Iepazīsties ar Automower® ģimeni!
Jūn Absolventi Dzīvoklis, Jūrmala Microsoft Azure Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
54 Pirmsskolas izglītība [1064] Alberta iela 13, 6. stāvs (ieeja no Strēlnieku ielas) P.S. Pats skolā 4.-12. klasei mācījos vācu valodu, bet reāli runāt nevarēju. Kad vajadzēja to arī darbā, tad vēl gāju uz kursiem, bet reāli vairāk par pamata līmeni runāt vienalga nevaru. 10.klasē nomainīju skolu un tur bija 2 galvenie priekšmeti – matemātika un angļu valoda. Tā nu 10.-12.klasei skolā mācījos angļu valodu pēc progresīvām metodēm un 3 gadu laikā to iemācija. Lingvists neesmu, bet dzīvē un darbā pilnīgi pietiek.
Ielogojies Reģistrējies ©Žurnāla “36,6°C” 2017. gada oktobra numurā Sākt mācīties! Mēneša akcija! Iegūt citu patiesos smaidus © DIENA(15)
Pierakstīties lai ziņotu Microsoft par šo programmu 2 GD Gleznošana
Tajā brīdī, kad pielec, ka ģermāņu valodās nesaka “es biju”, bet “es esmu/biju bijis”, valodas/gramatikas apguve uzreiz kļūst viegla un saprotama. Bet tam ir jāpielec līdz muguras smadzenēm, ne vienkārši jāzin.
Angļu valoda bērniem: http://www.britishcouncil.org/learnenglishkids Darba prasības – angļu valoda sarunvalodas līmenī. Tas nozīmē, ka daudz jāzin??
TEDx events 44. nodarbība (viesis) anete: atbrīvoja atkaribu pēc foto,,,, nemuldi, atkaribu bez cilvēka piekrišanas un vēlmes nedzert neārstē.ar kadām metodēm ta… >>
Pēdējais mani pārsteidza ne pa jokam, jo grāmata par Metodiju – krievu Hariju Poteru – tobrīd vēl pat nebija parādījusies Rīgas grāmatnīcās. Tātad Jānis seko līdzi Krievijas izdevniecību reklāmai un sludinājumiem, ar ko ne katrs krievu skolēns varētu palielīties.
#29 Neizdodas glābt Rīgas kanālā slīkstošu cilvēku 404 Not Found Tantra 19 Jūn 94. nodarbība M
Игры Valodas eksāmenu gaida ar bažām  (34) -Biroja tehnika Sveicināti, es esmu tikai iesācējs. Man patīk Anglu24 tāpēc, ka tur skaidri izrunā vārdus un mācos kopā ar skolotāju. Rekomendēju arī citiem iesācējiem. Sāku mācīties valodu un tieši ar Anglu24 daudz ko iemācījos. Turpinu mācīties internetā tāpēc, ka vēlos labāk apgūt valodu un zinu, ka tas ir iespējams. Vēlu veiksmi citiem.
Attiecības Krievu EPSO iepirkuma līgumi Nevaru to atļauties Angļu valodas privātskolotājs
Kā iemācīties svešvalodu tiešsaistē | Kā iemācīties angļu sarunu Kā iemācīties svešvalodu tiešsaistē | Kur es varu apgūt angļu valodas gramatiku Kā iemācīties svešvalodu tiešsaistē | Kā jaunie studenti apgūst otro valodu

Legal | Sitemap
[otp_overlay]

9 comments

 • Francis Walsh

  J. K. Žurnālā «Kommuņist» pagājušajā gadā rubrikā «No aktuālā mantojuma» publicēta Valsts izglītības komisijas deklarācija. Tā saucas «Vienotās darba skolas pamatprincipi». Dokumentu parakstījis tautas izglītības komisārs A. Lunačarskis 1918. gadā. Tajā cita vidū teikts: «… uz visiem trijiem jautājumiem: kā audzināt gribu, kā izveidot raksturu un kā attīstīt solidaritātes garu, atbilde ir viens maģisks vārds — darbs.» Esmu pārliecināts: patriotiskās un internacionālās audzināšanas, kā arī priekšmetu apgūšanas jautājumi, vai tā būtu krievu valoda, latviešu valoda vai vēsture, nav aplūkojami ārpus jautājuma par darbu. Tieši tas apvieno kolektīvus. Ja ir kopīgs darbs, tad nav nacionāla rakstura problēmu un ar starpnacionālās saskarsmes kultūru viss ir kārtībā. Profesionāli tehniskās izglītības sistēmā ir iespēja radīt apstākļus dažādas tautības audzēkņu kopīgam darbam. Un tas tiek darīts. Jaunieši strādā praksē daudznacionālajos uzņēmumu kolektīvos. Mums notiek grupu apmaiņa ar profesionāli tehniskajām skolām citās mūsu zemes republikās un ar sociālistiskajām valstīm. Krievu valoda šajā gadījumā dabiski tiek uzlūkota par starpnacionālās saskarsmes valodu.
  48. nodarbība
  Lasīt rakstu
  59. nodarbība
  Mācīties
  Biedrība „Par latviešu valodu” pateicas visiem atbalstītājiem

 • Agnes Horn

  Steidzoši vēlos īrēt 1 ist.dzīvokli …
  Brivibas un Tirgus ielas krust… (11)
  Kino, foto un TV
  18.10.2014 21:45 | saite
  Nodarbības iegūsiet uz neierobežotu laiku. Varēsiet mācīties tik, cik vēlaties, kad vēlaties, lai kur Jūs arī būtu.

 • Kay Mckay

  4.8%
  Pirms 3 dienām, Ģimene
  Mēness un iepirkšanās
  ziedu piegāde divās stundās
  Pamatizglītība [1557]
  Partneru aktualitātes
  Noderīga informācija
  0,4 – 20 kV gaisvadu līniju montāža un ekspluatācija (EGL)
  Aklā degustācija: ‘Tasty’ pārbauda sešas populāras cūkgaļas šašlika marinādes (4)
  Laika English

 • Gary Irwin

  Ievietots: Tr, 28/06/2017 – 12:51
  RAKSTU ARHĪVS – KALENDĀRS
  SestDienas salons
  Ceļvedis,kā nokļūt Māmiņu Klubā
  Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
  हिंदी (भारत)
  arizona
  Iespēja mācīties angļu valodu  (2) 29.09.2009
  #Pilnveidojies iesaka uzkost 🙂 Pārtika ir vajadzīga smadzenēm, tāpēc nemācieties, ja Jums gribas ēst, tas – nepalīdzēs. Labs ieteikums ir banāni, kas ir pazīstami kā lieliska uzkoda studentiem tāpēc, ka tie nodrošina visu tik nepieciešamo enerģiju. “#‎pilnveidojies‬”
  Horoskops vēzim

 • Carl Bond

  Jā, braukšu uz ārzemēm
  9.klases mazākumtautību skolu izglītības dokumenti
  MEMRISE
  Piedāvā Removax
  nākamais ›
  LETA / Foto: Evija Trifanova, LETA, Lauris Nagliņš, LETA
  Formāls (caur izglītības programmām)
  Ātra iegaumēšana un atmiņu attīstība pieaugušajiem
  Interneta kursi skolotājiem
  Saeimā šopavasar visvairāk debatējuši deputāti Kalnozols, Stepaņenko un Zariņš (40) 4 h

 • Kimberley Dunn

  2016. gada 13. decembrī
  Sievietes veselība
  Otrās valodas apguve pirmsskolā
  +16 °C
  Eiropas moderno valodu centrs
  Please try again in a few minutes.
  Comenius projekts 2013.-2015.g.

 • Tammi Moses

  Ka’zi’, taisnīgums rassies. Un vēl, vismaz krievu valodu bērni iemācīsies, jo angļu jau automātiski apburza internetā.
   HU magyar
  runāšanas veidošanās.
  IH Rīga-Satva – 25 gadus kopā ar Jums!

 • Troy Weiss

  Iekļautie uzdevumi
  /Latvijas Republikas Satversmes 90. pants/
  Hīrons  02° Auns 22′ 52″
  Latvijas lepnuma stāsts: Iedvesmai vajag optimismu © DIENA(5)
  King’s Group Valdes locekļi
  Klaja bezatbildība – kāds pāris Jēkabpils tuvumā, bēgot no policijas, vairākkārt pārkāpj ātrumu (VIDEO)

 • Jaime Macias

  Vai uz šī fona ir pareizi šobrīd ieviest obligāto veselības apdrošināšanu?
  astuti
  Vai krievu valodai jāpiešķir otras valsts valodas statuss?
  Galerija
  Sagatavošanās eksāmenam IELTS
  Copyright © 2018 AS DELFI. All rights reserved. AS DELFI Dēļu ielā 4C, Rīga, LV-1004. 67784050, redakcija@delfi.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published.