Cik svarīgi ir mācīties angļu valodu

Rīgā uzstāsies populāra krievu dziedātāja Olga Buzova 2016. gada 11. martā
Ziņot par nekorektu komentāru Daina pirms 3 mēn. nodarbībā Eating Habits uzrakstīja:
43.4% Kanāls 2 negriez zarus, nezāģē Vējonis: Neatkarīgi no tā, ko domā Ušakovs, latviešu valoda ir un paliks vienīgā valsts valoda Nejūtas ne apspiesti, ne kā citādi ierobežoti.
Drukāt rakstu Mācību programmas Mobile menu All Media Baltics Domāju, ka astoņdesmito beigās – deviņdesmito sākumā uz ārzemēm (neskaitot EE, LT un PL) brauca tikai bandīti, partijas un valdība spice, tie, kam necerēti paveicās ar darbavietu un tie, kam šo pasākumu sponsorēja ārzemju radi. Kopumā, nez vai tie bija vairāk par 2-3% iedzīvotāju. 
Neesi iegājisDiskusijasDevumsIzveidot jaunu Vikipēdijas kontuIeiet VikipēdijāĪpašā lapaMeklēt Angļu valodas mācību materiāli paliek Jūsu īpašumā Pasaka ‘Lauku pele un pilsētas pele’ (5) Vai šādam cilvēkam no valsts puses vajadzīga īpaša pretimnākšana – t.sk. viņa dzimtās valodas atzīšana par kaut ko vairāk nekā svešvalodu? Labākajā gadījumā pašreizējās krievu organizācijas Latvijā apvieno sava veida disidentus, kuri cer nomainīt pašreizējo valsts iekārtu Latvijā ar kaut ko labāku un taisnīgāku, bet paliek vairākuma nesaprasti. Sliktākajā gadījumā viņi ir vienkārši “zaudētāji” (loosers) – tie kuri nevar samierināties ar vēstures objektīvo gaitu, un kuri, iespējams, pilnvērtīgi spēs iesaistīties politikā tikai pēc emigrācijas no šīs valsts. Normālie krievi (t.sk. daudzi krievu lieluzņēmēji) parasti saņem pilsonības dokumentus, iemācās valodu un mierīgi dara savu darbu, nevis bezgalīgi sūdzas visai pasaulei par to, cik netaisnīga ir viena valsts valoda vai pilsonības likums.
3. Izglītība e-pasts: vmc@vmc.lv Par IH Rīga-Satva Draugiem (1054) E-konsultācijas Tweet RUS menu “valstij lojāla krievu organizācija (vairāki tūkstoši biedru vai citu aktīvu atbalstītāju; organizācijas deklarētie politiskie mērķi un tās vadītāju izteikumi nerunā pretī, teiksim, 18.novembra republikas tiesiskajai pēctecībai, PSRS okupācijas faktiem, vienai valsts valodai un pilsonības likumam).” Lojalitāte pret valsti uzliek pienākumu negrozīt noteiktus likumus, piekrist oficiālajam vēstures iztulkojumam? Es tā neuzskatu, bet pat jūsu izpratnē TSP atbilst 3 no 4 lojalitātes pazīmēm pilnībā un 1 (pilsonības likums) – daļēji.
28. februāris, 2018 68. nodarbība No lojalitātes Latvijai viedokļa ir dažādu veidu eiroskeptiķi. Ir tādi, kuri negrib ES, jo uzskata, ka līdz ar to samazināsies Krievijas ekonomiskā un politiskā spiediena iespējas uz Latviju (tādi cilvēki droši vien ir nelojāli Latvijai). Citi eiroskeptiķi var būt pret ES, jo uzskata, ka neatkarīgās Latvijas suverenitāte tiks samazināta par labu ES institūcijām (tie var būt arī lojāli Latvijai un uzskatīt ES par tikpat nopietnu apdraudējumu Latvijas neatkarībai kā Krievija).
72 Parlamentāriešu kratīšanas drudzis skāris Liepāju  (20)
Studiju veids Ausma.Cebere pirms 1 mēn. nodarbībā That’s Me! uzrakstīja:
Lietošanas noteikumi, autortiesības VALSTS VĒRTĪBAS
Vērtējot to, kā bija agrāk un kā ir tagad, mēs redzam, ka tas pieaugums kaut vai pirmajā ceturksnī ir par 4% labāks, nekā tas bija 2012. gadā. Izaugsme notiek, un to novērtējam ne tikai mēs paši, bet to vērtē arī starptautiskie eksperti, piemēram, OECD eksperti, kas šonedēļ arī nāca klajā ar ziņojumu, ka Latvijas ekonomiskā attīstība ir straujākā Baltijas valstīs. Arī bezdarba līmenis OECD vērtējumā plānojas samazināties, gan šajā gadā, gan nākamajā.
Radošā mākslas pulciņa izstādes atklāšana Ko man darīt, ja man pārbaudījumu centrā rodas tehniska problēma, kas varētu ietekmēt manus testa rezultātus un sniegumu?
Advertising / Partnership Meklēt “Tavā Pasaulē” Angļu valodas kursi vai valodas apguve ar mājskolotāju pelnīti tiek uzskatīta par labāko veidu, kā sākt runāt angliski!
Mācības sākas katru pirmdienu. Margate Valodu centrs organizē īpašu angļu valodas programmu pieaugušo studentu grupām visu gadu.
Šajā sadaļā Financing EMBA Prese, radio, TV 248 ziedu piegāde Peldēties ir kur, bet vēlētos plašāku servisa piedāvājumu Lielupes pludmalēs. + skatīt visus 36
Visas tiesības aizsargātas. Apskatīt licenci Office 365 skolām Pērk nodarbības Arī varētu paslavēt krievu Polyglot. Ir 16 lekciju kurss – var klausīties un runāt studentu vietā. Pati skatījos spāņu versiju – likās labi strukturētas. Meklēt  “Angliyyskiy s petrovom” un atradīs.
Janvāra SUSTENTO 15 gadu jubilejas aktivitātes Lietuvieši: Mums jāmācās vienam otra valoda Tu krieva, tikai Krievijā ir populārs teiciens “židovskaja morda”, tikai Krievijā jaunatne skaļi kliedz “heil”,tikai Krievijā uz ielām nogalina cilvēkus ar tumšu ādas krāsu.Lozungs”Krieviju krieviem” Maskavijā ir pats populārākais, bet tas jau nekas fašisti tomēr ir latvieši, ne krievi.
Pirmdiena, 25. jūnijs, Varda dienas: Maiga, MilijaTranslate in EnglishVersti Lietuviski
Pludmale: Jūras dzīvnieki Sākas pieteikšanās Otrā vispasaules diktāta latviešu valodā rakstīšanai 27.09.2016 8. Svešvalodas apgūšana jāuztver kā cietokšņa ieņemšana – triecienuzbrukums jāveic no visām pusēm vienlaicīgi: avīžu lasīšana, audio ierakstu klausīšanās, videoierakstu, filmu (bez dublēšanas) skatīšanās, lekciju, kas notiek attiecīgajā svešvalodā, apmeklēšana, mācību materiālu studēšana, satikšanās vai komunicēšana ar paziņām – valodas nesējiem.
“KPV LV” sniedz viedokli saistībā ar KNAB kriminālprocesu Svētki Grāmatas DB HubKonferences Godināti Ventspils labākie komersanti Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
SievietesPasaule pēta BEZMAKSAS TESTS Lielbritānija Twitter Facebook -Stacionārie datori, monitori
Jaunākais no Māra Grīnberga Prosto po-russki. I ņefig tut iz sebja inostrancev korčiķ. POŅAL??? EPSO/AD/356/18
Pievieno atbildi © 2010-2018 SIA «MM Media», visas tiesības paturētas «Te par visu ir padomāts- par mācību materiāliem, iespēju praktizēties un mācīties internetā, runāšanas un filmu skatīšanās vakariem, omulīgu un radošu gaisotni! Paldies un lai veicas!» Vineta Rijniece
Vēl viena pārspīlēta ačgārnība. Skaties.lv labumi Afiša Press 21 22 23 24 25
Privātpersonām 1.50 € í Mums šķiet, ka skolotājai vispirms vajadzētu iemācīt pareizi izrunāt tos vārdiņus un tad tikai uzdot šāda veida mājasdarbu.” pamēģiniet aizbraukt uz vāciju,somiju un tur prasīt lai jūsu bērnus māca krieviski,gribu redzēt reakciju,vai ievieš krievu valodu par otru valsts valodu-paskatīsimies.Ja gribi tur strādāt-buldurē vien vāciski.vai ej kursos,kuri tur ir bez maksas
Pusaudži Ja jūtat, ka esat izklaidīgs vai sākiet domāt, ka mācības jāatliek uz vēlāku laiku, tad labāk dažas minūtes atpūšaties un padomājiet par savām darbībām. Izvērtējiet prioritātes un savu mācību plānu. “#‎pilnveidojies‬”
Saistītie raksti Man drusku līdzīgi ar valodām un arī precīzi 40… Angļu pēc studijām un ilgstošas dzīves ārzemēs es runāju un rakstu gandrīz tikpat labi kā latviešu (tehniskās jomās labāk). Krievu ir drusku piemirsta, bet ar vācu ir tieši tā ka pamata līmenis ir apgūts bet ko vairāk ir ļoti mokoši lai gan būtu ļoti noderīgi…
© 2016 Dienas Mediji Tiesvedība Kā bija norādīts paziņojumā, Latvijas nepilsoņi maksā nodokļus, tomēr viņiem nav tiesību piedalīties valsts politiskajā dzīvē – viņi nedrīkst balsot un kandidēt pašvaldību vēlēšanās, nemaz nerunājot par Saeimu.
Standarti 21.04.2016, 16:01 Nelatvietis Saistītie produkti Lūdzu, palīdziet. Piesakies jaunumiem!
Latvijas lepnuma stāsts: Maigums, spēks un intelekts © DIENA(4) 57. nodarbība
A1 līmenis IZGLĪTĪBA Ceru , ka kursi ataisnos daudziem cerības apgūt angļu valodu…. “Radošā darba maģija“ – zīmēšana no “nulles” 2 dienās Watch, share and create lessons with TED-Ed
Redakcija Visas tiesības ir aizsargātas. Neviena no šīs mājaslapas daļām nedrīkst būt izmantota jebkādā formā un Spēles
Muižnieks par valodu dod mājienus, koalīcija jau saka nē Pludmale: Iesim peldēties 2016. gada 13. decembrī
Mācīties valodas tiešsaistes bezmaksas skrivanek.lv 2017. gada 23. maijs 00:06 107 reizes Ziņas: 733 nekad neiepērkos Maximā, jo riebj šis veikals ar savām precēm, apkalpošanu un tt. Eju uz Rimi vai Elvi, bet netaisu no tā problēmu.
Mājaslapas Izmantoju citas iespējas atpūtai pie ūdens ārpus pilsētas.
https://beta.phila.gov/media/20170629162058/ESL1-660×430.png

Learn English as a Second Language


VIDEO Parādīt Komentārus Annija Surika Slaidā vidukļa medības Apmācību programma bērniem un jauniešiem no 4 līdz 18 gadiem.
Vēsture un funkcijas Iedvesmot arī citus darīt labus darbus(8)
Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli → Folklora TOP saturs rolandix… Licencēts mācību centrs LANDO Citas aktivitātes
33 Vēlas izveidot pareizu izrunu. Daudz sarunvalodas, speciāli uzdevumi un nodarbības, kuras vada pasniedzēji, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, ļaus sākt skaisti skanēt arī jūsu angļu valodai.
Astrida pirms 1 g. nodarbībā Money uzrakstīja: Agris Krumbergs Dzīvoklis, Rīga, 195000 EUR skrivanek.lv 2017. gada 23. maijs 00:06 107 reizes
 PL polski par valodu mācīšanos – kuriem ir muzikālā dzirde – tiem arī ir talants uz valodām. pārējiem valodas mācīšanās vienkārši ir lielāks/skurpulozāks darbs, kurš prasa nepārtrauktu vingrināšanos (jebkas ko nevingrinām – lēnām izplēn).. tā kā man lācis konkrēti ir uzkāpis uz ausīm – zinu, kas ir grūtības, taču vajadzības gadījumā varētu arī ķīniešu valodu iemācīties (kā ankedotē par studentu – viņam saka: ” Tev exis ķīniešu valodā”, studentam tikai jautājums “Kad”
Cik svarīgi ir mācīties angļu valodu | Kā iemācīties svešvalodu mājās Cik svarīgi ir mācīties angļu valodu | Uzziniet angļu valodu tiešsaistē Cik svarīgi ir mācīties angļu valodu | Kā iemācīties spāņu valodu

Legal | Sitemap

17 comments

 • Corey Skinner

  Valodu mācību centrs KLASS
  PROGRESA MONITORINGS SAISTOŠI
  47. nodarbība
  Valoda:krievu (RU)
  Projekts «Kultūrvide novados»
  Ievietotās informācijas (vai to daļu) kopēšana vai izplatīšana bez http://www.calis.lv administrācijas rakstiskas atļaujas ir stingri aizliegta.
  Lieldienas ir īpaši svētki, kurus svin visa pasaule. Šim īpašam gadījumam esam sagatavojuši eksluzīvu piedāvājumu – iespēju apgūt angļu valodu tikai par 21 eiro. Turklāt katrs, kas iegādāsies pilnu Anglu24.lv kursu 2 nedēļas BEZ MAKSAS varēs lietot 10 AngluABC.lv nodarbības.
  gallery viewer banner
  Thanks! Please check your inbox for a confirmation email.
  Otrdiena, 26.06.2018

 • Alex Webb

  Asā hronika
  Cool!
  Eksāmenu rezultāti un ceļš uz universitāti
  » Lær språk gratis online
  Iemācīsimies jautāt, par ko tu strādā, apgūsim angliski dažu valstu nosaukumus, iepazīsimies ar profesijām. Tāpat uzzināsim, kā tagadnē loka darbības vārdu to be – būt, un apgūsim teikumus ar šo vārdu. Ceturtā nodarbība
  “Nepilsoņu piedalīšanās pašvaldību vēlēšanās ir vairākuma Latvijas iedzīvotāju interesēs – gan pilsoņu, gan nepilsoņu. Jo valsts, kura pati sevī sašķēlusies, nepastāvēs,” norāda paziņojuma autori.

 • Fred Bishop

  © Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis”
  Vai 1-2 mēnešu laikā iespējams apgūt pašmācībā angļu valodu? Jo man deva laiku 1-2 mēnešus.
  Interneta raksti

 • Carolyn Pierce

  Provizoriskie rezultāti: Turcijas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Erdogans
  Attīstīts valodas zināšanu līmenis – cena 198,50 Ls = 280 EUR
  » Aprende línguas grátis
  Virzieni: Kur?
  100 reālās dzīves temati
  ja ušakovam gribas krievu valodu, tad vai nu lai sēēz mājās un tur runā kaut ivritā, vai arī kāpj vilcienā uz maskavu.
  Mēness zīmēs
  Izglītības programmu grupa (ISCED)
  facebook.com

 • Jacob Guzman

  Bērniem no 3-10 gadiem
  Lietotnes
  10.06.2018.STV: Amoralle vadītājas intervija, grila recepte, augļu ieviešana ēdienkartē, aizdegunes mandeles
  17.5. augstākā līmeņa 1.pakāpe (C1) – persona spēj brīvi sarunāties, pietiekami izvērsti izteikt un pamatot savu viedokli par dažādām tēmām, lasa un saprot dažāda satura un sarežģītības tekstus, spēj uzrakstīt dažādus lietišķos rakstus (piemēram, ieteikumus, raksturojumus, oficiālas vēstules), kā arī citus tekstus, bez grūtībām uztver un saprot dabiskā un raitā tempā runātus atšķirīgas struktūras tekstus par dažādām tēmām;
  mēs dzīvojam Latvijā, kuras Satversmē ir rakstīts, ka jārunā latviešu valodā, tāpēc ja dažiem ir problēmas ar saprašanu paši vainīgi!
  Māja, Cēsis

 • Rosa Baird

  aldjuha
  Illy pirms 1 g. nodarbībā That’s Me! uzrakstīja:
  Pievienoties
  Mēs sociālajos tīklos

 • Gail Foster

  Jau vēstīts, ka Igaunijas valodas inspekcijas vadītājs Ilmars Tomusks izdevumam Postimees akcentējis, ka cilvēki, kas diskutē par nepieciešamību padarīt angļu valodu par otru oficiālo valodu Igaunijā, nesaprot, par ko runā. Tāpat viņš brīdinājis, ka otras valsts valodas ieviešana radītu lielu slogu valstij – piemēram, sagatavojot visus oficiālos dokumentus divās valodās, valodas apmācību nodrošināšana ierēdņiem un ielu norāžu maiņa. Amatpersona uzsvēra, ka nekas valdoas likumā neaizliedz ārvalastu investoriem un uzņēmējiem sazināties Igaunijā angļu vai kādā citā valodā. «Svarīga prasība ir, ka cilvēkiem, kuri komunicē ar patērētājiem un sabiedrību, ir jāzina valsts valoda,» viņš sacīja.
  Kursa formāts: 2 reizes nedēļā 3 x 40 min
  11

 • Ken Duran

  Tautas māksla
  61. nodarbība
  Dzīvesstils
  Kopš: 23/01/2013
  » Учи езици безплатно
  Conferences

 • Adam Turner

  Atvainojiet, bet
  Avīze
  Nometnes bērniem, jauniešiem
  Novērtē mūsu kursus pats – izmēģini 1 nedēļu BEZ MAKSAS!
  Izvēles
  Laika zagļu TOPs Kā iemācīties celties agrāk

 • Dianne Wiggins

  Join or support innovators from around the globe
  Televīzijas seriālu un filmu skatīšanās ir lielisks veids, kā mācīties valodu, uzlabot tās uztveri, kā arī paplašināt vārdu krājumu. Ja jūs šajās lietās esat iesācēji, YOUNG.LV ir sagatavojis vairākus padomus, kas palīdzēs jums uzsākt mācības un uzlabot savu angļu valodu, skatoties mīļākos seriālus un filmas.
  Apbalvoti latviešu literatūras darbi
  Citiem vārdiem sakot, krievu valoda, iespējams, kļūs par otru Latvijas valsts valodu tad, kad krievi būs pierādījuši, ka paši ir daļa Latvijas, tās īstās Latvijas, ne bijušās impērijas provinces, bet tās latviskās Latvijas, vienīgās, kura tik var pastāvēt.

  Noteikumi·Reklāma·RSS·Kontakti·Iesniegums par pārkāpumiem·2018 © spoki.lv

 • Jeannine Hull

  Tikai ne P[…]!
  Alternatīvā medicīna
  Viegli lasīt
  Ūdensvada plīsums Stirnu ielā
  Dzīvnieki

 • Erik Blanchard

  Piekļūt interneta savienojumam
  Pirmsskolas izglītības programma [1064]
  Pilsētā: Vietas
  » ఓ భాషను నేర్చుకోండి
  Ceļojot, pienāk daudz situācijas, kad vēlamies sazināties ar vietējiem iedzīvotājiem. Apziņa, ka pasaulē ļoti daudz kaut nedaudz saprot angļu valodu, ļauj nepazust svešā vietā. Iemācoties pāris vārdus vietējā valodā, tu izrādi cieņu iedzīvotājiem, taču, ja ir nepieciešams kaut kas noderīgs, tad vismaz angļu valoda sniegs lielāku palīdzību. Lielākā daļā ārzemju viesnīcās un restorānos vismaz viens darbinieks runās angļu valodā. Tas atvieglo apmešanā slaiku jebkuram klientam. Arī ceļojot darba darīšanās, angļu valoda ir nozīmīga, jo potenciālie klienti visticamāk sazināsies angļu valodā.
  © 2010-2018 SIA «MM Media», visas tiesības paturētas

 • Harry Bradshaw

  Ideāli piemērota nodarbībām valodu apmācību stundās. Iegūstiet 6 plakātus ar 288 līdzīgiem vārdiem Angļu un Vācu valodās.
  Show search
  Vēl viens moments. Tiklab latviešu bērni, kā arī citu tautību bērni lasa dažādus žurnālus un grāmatas ne jau dzimtajā valodā vien. Vajag, lai skolotāji to ņemtu vērā un ieteiktu skolēniem, gatavojoties ģeogrāfijas, fizikas, vēstures un literatūras mācībstundām, izmantot avotus krievu, latviešu, angļu, vācu un citās valodās. Tas palīdzētu panākt, lai divvalodība, kas tik ļoti nepieciešama dzīvošanai nacionālajā republikā, vai pat daudzvalodība kļūtu par dzīves normu.
  Durbes novadā
  Papildus 3 EUR atlaide jauniem dalībniekiem. Reģistrējieties tagad!

 • Richard Avila

  Izstādes
  Eiropas Savienība
  — Латыши больше всего любят нацизм и антисемитизм, именно поэтому следующая точка зрения под этой статьей оказалась самой популярной, антисемтитский пост, который написал латыш с говорящим ником “Штурмбанфюрер”: “Sturmbandfūrer 08:24 mums ir veel viena grupa , krievvalodiigo žiidu , nav savas valodas , nav savas etniskaas dzimtenes , manupraat šie ir visskaļaak bļaujošie , faktiski piesmeereejušies krievu kopienai , tie ir lindermaņi , pļiiņeri…” — Она набрала у читателей Диены 33 голоса — больше всех под этой статьей! А вы говорите, интеграция. С “этими” нам интегрироваться? Да горбатого только могила исправит.
  Par Akadēmiju
  Ilgums:31 min.   Mācību/studiju maksa:15 EUR (2016.)

 • Trisha Meyer

  Standarta angļu valodas kurss ir populārs pieaugušajiem studentiem, kas vēlas apvienot rīta angļu valodas nodarbības ar brīvo laiku, personīgai mācīties. Kā arī studentiem tiek rīkotas ekskursijas pēcpusdienā.
  Nepārzinot lingvistiskās kultūras situāciju latviešu pusaudžu vidū, biju iedomājies, ka viņu krievu valodas zināšanas ir minimālas, ja vispār ir. Izrādījās, viss ir gluži otrādi. Pat „visvājākajās” pirmā apmācības gada grupās sarunvalodas zināšanu līmenis pārsniedza 50%.
  Lizumā godinās dižjubilārus Lizuma kultūras namā
  Dāvanas, protams, patīk visiem, taču atsevišķiem cilvēkiem to saņemšana ir būtiska attiecību sastāvdaļa. Visām sievietēm kaut vai nedaudz aktīva ir dāvanas valoda, bet vairākumam vīriešu tā vispār var nebūt.
  Ziņas e-pastā
  LATINFORM

 • Ray Randall

  Dārza Diena
  Ko iesākt lietas labā?
  Izstrādāti metodiskie ieteikumi pieaugušajiem, kas vēlas apgūt latviešu valodu. Jebkurš kolektīvs tos var saņemt sava rajona tautas izglītības nodaļā. Ministrijā pašā jau sen izplatīta divvalodība, tā ka šeit mums problēmu nav.
  Tiesās
  Karjera un finanses
  Piekrītu GD, ka krievu valoda, teiksim Rīgā vai Daugavpilī objektīvi nav svešvaloda, jo tajā runā arī vietējie. Tomēr, ja latvietis maz kontaktējas ar krieviem, tad tā viņam īpaši neatšķiras no svešvalodas. Tas viss ir ļoti subjektīvi – līdz 18 gadu vecumam, teiksim, es dzīvoju Rīgā un te apmeklēju normālu padomjlaiku skolu, bet vienīgais krievu tautības cilvēks, ar kuru man iznāca kaut kādas darīšanas bija klases audzinātāja (un vienlaikus krievu valodas skolotāja). Un krievu valodas zināšanas šajā laikā man bija galvenokārt teorētiskas.

 • Sheree Hahn

    Nacionālists 30.11.11 21:56
  nekas
  © “LV portāla” saturu aizsargā autortiesības. Izlasi par iespējām to izmantot!

Leave a Reply

Your email address will not be published.