Kā jūs apgūstat otro valodu | Angļu valoda ir otrās valodas nodarbības

Privātums Britu padome piedāvā bez maksas apgūt angļu valodu «LearnEnglish» mājas lapā, kur ikviens interesents var uzlabot un praktizēt savas angļu valodas zināšanas.   Meklēt spokos
Dienas vārds Šajā vecumā bērni lielākoties izrunā visas dzimtās valodas skaņas un ir emocionāli ieinteresēti apgūt ko jaunu.
Piedāvāts diezgan plašs svešvalodu klāsts, ieskaitot krievu valodu (noderīgi tām, kas karjeras izaugsmes nolūkos vēlas savas zināšanas uzlabot!). Mācību uzdevumi iekļauj gan lasīšanu, gan rakstīšanu, gan runas treniņus.
Portālā skaties.lv satura platformā “Sūdzību dēlis” ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.
Īpašumtiesības Līgumi, dokumenti Maksātnespēja Parādu piedziņa Personas dati Reģistri Tiesu sistēma Uzturlīdzekļi Share on Pinterest
LASĪT VĒLĀK ( 3 ) 15 lvportals.lv Dziednieki Ēdiena valoda ir būtiska daudzām vecmāmiņām. Sagaidot ciemos mazbērnus, omīte vienmēr klāj bagātīgu galdu. Ko pūlies, mēs esam paēduši, negribas – tā mazbērni. Ko tas nozīmē vecmāmiņai? Atraidījumu! Mazbērni it kā pasaka: tava mīlestība mums neko nenozīmē.
Reklāma Jēkabpilī Vēl viens moments. Tiklab latviešu bērni, kā arī citu tautību bērni lasa dažādus žurnālus un grāmatas ne jau dzimtajā valodā vien. Vajag, lai skolotāji to ņemtu vērā un ieteiktu skolēniem, gatavojoties ģeogrāfijas, fizikas, vēstures un literatūras mācībstundām, izmantot avotus krievu, latviešu, angļu, vācu un citās valodās. Tas palīdzētu panākt, lai divvalodība, kas tik ļoti nepieciešama dzīvošanai nacionālajā republikā, vai pat daudzvalodība kļūtu par dzīves normu.
 BG български Krievu valoda Latvijā ir dabiska otra valsts valoda. Krievu valoda Latvijā bija, ir un būs. Un kādreiz tā, iespējams, kļūs par otru valsts valodu. Es nezinu, cik gadiem jāpaiet, lai tam būtu iespēja notikt. Bet es zinu, kad.
https://image.slidesharecdn.com/secondlanguageacquisition-150813213001-lva1-app6891/95/second-language-acquisition-19-638.jpg?cb

Learn English as a Second Language


AngluABC.lv lietotāja mācību grāmata Vai atbilde noderēja? Latest Posts Latviešu valoda, kā otrā valoda
Ievietots: Tr, 28/06/2017 – 17:04 No īpašnieka 189 000 € (viesis) Dita: Paldies, paldies,kas veltīja savu laiku, bet trūkst pavisam nedaudz atbilžu. Esiet atsaucīgas! 🙂 >>
2. Zarina.vineta Lietotāju raksti Līgo brīvdienās glābj purvā iestigušu un arī upē ieslīdējušu govi (8) Ivo rāda priekšzīmi – ziedo brilles labdarībai  (1)
Intresting posts Citas programmas 300 pietupieni, 10 caurejas tabletes un saldā nāve  Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021. Roberts (13 gadi): „Mans tēvs labi pārvalda krievu valodu. Mēs skatāmies filmas, televizoru. Aizraujos ar datorspēlēm, tās visas ir krieviski – tā nu es gan labi runāju, gan lasu”.
Viņa ir pārliecināta, ka studijām Spānijā izvēlējusies labāko – pavasara – semestri, jo šajā laikā tur notiek daudz dažādi karnevāli. «Pagaidām tas man vēl ir kaut kas jauns, bet jau pēc nedēļas piedalīšos vērienīgā karnevālā. Noteikti jāizvēlas kāds specifisks un interesants tērps. Katra paša brīva izvēle, ko vēlas attēlot karnevāla laikā,» stāsta Inese, piebilstot, ka savu tērpu vēl izplānojusi nav, taču vairākas idejas viņai jau ir padomā.
Rakstu sagatavoja latviešu valodas skolotāja Z. Ceriņa. OxfordDictionaries.com Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
bērnam ir pilnībā izveidojusies dzimtās valodas izjūta;
Tematiskā joma detalizēti Pareizi teikts, ar krieviju jadraudzejas, lielaka dala brauc pec benzina ,cigaretem.ne tikai Aluksniesi brauc.Nebutu krievijas vel vairak butu aizbraukuso. Daudzi no ta vien dzivo, ta, ka paldies krievijai, un nav ko riet uz krieviju.Nakamajas pasvaldibu velesanas jabalso par saskanas centru, tad ari vares uz labo pusi ko mainit! Ar citam partijam tur neviens neielaidisies.
labak 24st.,ir met.-programmas, kas lauj to panakt Cik var diedelēt? Virzieni: Lejā zālē Par avansa norēķiniem un nodokļiem Tavai labsajūtai
Absolventu asociācija Drīkstēt baudīt, skanēt un mīlēt (Turpinājums) Venera  13° Lauva 26′ 20″ TEDx
Piegādes cenas un nosacījumi Mācieties angļu valodu ar futbolu 50LANGUAGES piedāvā jums visu, kas jums ir nepieciešams, lai jūs apgūtu jaunu svešvalodu. Tiešsaistes kursus, aplikācijas, zināšanu pārbaudes, spēles, vārdnīcas vārdu kartiņas un daudz ko citu. , Un tas viss ir bezmaksas!
Copyright © 2004-2016 Loecsen. All Rights Reserved. Varētu teikt arī savādāk – kā jūgsi, tā brauksi! Neklātiene tālmācība vai e-studijas[486] Pretinieki izmanto tehnoloģijas, lai iznīcinātu iedzīvotāju uzticēšanos valstij
Šajā gadā izdotās jaunās mācību grāmatas skolām ar krievu mācībvalodu domātas otrai un devītai klasei. Gaidām, ka nākamajā gadā būs jaunas mācību grāmatas trešajai un desmitajai klasei. Tādā veidā pakāpeniski tiks nomainīta visa vecā mācību literatūra. Tiesa, pagaidām nepiepildīts palicis mūsu sapnis par mācību grāmatu izdošanu vienlaicīgi ar metodisko materiālu skolotājiem un mācību un uzskates līdzekļiem, jo poligrāfijas uzņēmumiem ir ierobežotas iespējas un trūkst autoru kolektīvu.
Interneta vide ir viens no demokrātiskākajiem veidiem, kā uzlabot savu angļu valodu, laikā, kad kursi vairs nav tik pieejami. Foto-sheknows.com
Komunikatīvā metode Visas ziņasViedokļiGalerijasAutoriLasītāju Diskusijas 9. kanāls Svarīgi
Patīk Programmu grupa Sieviete man jautāja, ko darīt, lai uzlabotu attiecības. Atbildēju, ka mamma ar balto maizīti saka: es tevi mīlu. Neesi iedomīga, centies pieņemt, ka mamma zina tikai šos baltmaizes vārdus, jo tā viņas izpratnē saistās ar svētkiem. Ja gribi izrādīt mātei savu mīlestību, aizved cienastā baltmaizi ar rozīnēm, nevis ietiepīgi stiep viņai suši. Meita tā arī rīkojās, un viņu attiecības pamazām uzlabojās.
Alus nav tam, lai piedzertos. “Bursh”, “IndieJānis” un čigānbrūzis par īsta alus smeķi
Apmācībām pieteikties tika aicināti pieteikties seniori, darba meklētāji un mājražotāji, kas saskatījuši nepieciešamību iegūt vai uzlabot angļu valodas zināšanas. Programmas mērķis nebija iemācīties angļu valodu 4 dienās, bet gan ar neformālās izglītības metodēm veicināt motivāciju mācīties, novērtēt savas zināšanas, prasmes, atrast jaunas mācīšanās metodes kā arī pašiem izvirzīt mācīšanās mērķus.
LIVEMOCHA Duujaa Diskusija: Vai dot žurnālistiem tiesības iepazīties ar krimināllietas materiāliem Vācu valodas tests
Angļu valoda ir otrā valoda | Kā runāt angļu valodu kā otro valodu Angļu valoda ir otrā valoda | Kā vislabāk apgūt angļu valodu Angļu valoda ir otrā valoda | Angļu valoda ir otrā valoda

Legal | Sitemap
[otp_overlay]

7 comments

 • Justin Henson

  Latvijas Radio
  20
  VALODU KURSI BĒRNIEM un JAUNIEŠIEMno 4 līdz 18 gadiem.
  Informēt
  Laika zagļu TOPs Kā iemācīties celties agrāk
  TOP saturs
  Teju 80% aptaujāto neapmeklēs Dziesmu un deju svētku pasākumus
  Krāj labās karmas punktus
  Valodu nodarbības Skype

 • Tim Hood

  Politiskais paziņojums
  Armands
  Jūrmala
  coffe
  Jā, man arī nenāktu par ļaunu uzlabot pašai savas zināšanas, vismaz rakstīt
  14:14No Ķīšezera izglābj četrus dreifējošus un pārsalušus supotājus (6)
  Ērts saraksts
  Latvijas Radio
  Angļu valoda – gan aktuāla, gan interesanta

 • Kurt Slater

  Krievu valodu kā otru valsts valodu Latvijā var vēlēties tikai iekarotāji un muļķi. Muļķi ar laipnu un pacietīgu skaidrojumu vēl var pamudināt uz izglītošanos. Enerģiskam un nekaunīgam iekarotājam Latvijā no katra latvieša jāsajūt pretspars vai vismaz novēršanās kā no kaut kā nepieklājīga.
  Reģistrēšanās pārbaudei
  Dārzs
  Metodes angļu mācīšanās
  Aizmirsi paroli?Reģistrējies
  Latvijas lepnuma stāsts: Stūrē savas dzīves kuģi © DIENA(6)
  42. nodarbība

 • Tia Fischer

  Angļu valodas kursi Jūsu mājās
  Delfi TV
  ● sarunvalodas klubs „Spēles ar valodu”;
  Hippie Chick
  Franču
  pamela
  54
  Meklēšanas forma
  64. nodarbība

 • Tonya Montoya

  Turi vēsu prātu un neļaujies visādiem ātras baudas kārdinājumiem. Kārdinošās spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos solījumos un iztērētā enerģijā.
  23. marts, 2011, 21:49
  Pārtika: Pārtikas veikals
  178
  21Mai2018
  Kā pašmāju slavenības vasaras saulgriežus svinēja

 • Larry Mccall

  Oratora māksla pieaugušajiem – 2.līmenis “Darbs ar video uzstāšanos”
  No īpašnieka 84 000 €
  Citiem vārdiem sakot, krievu valoda, iespējams, kļūs par otru Latvijas valsts valodu tad, kad krievi būs pierādījuši, ka paši ir daļa Latvijas, tās īstās Latvijas, ne bijušās impērijas provinces, bet tās latviskās Latvijas, vienīgās, kura tik var pastāvēt.
  laisti augus
  UZ SĀKUMU
  Ziņas: 254

 • Agnes Harper

  Esi tik laipns un iesniedz ''pareizo pseidonīmu'' sarakstu. Gaidu. Bet pupi ir forši. Iesaku gan mazbērnam, gan romantiskam vīrietim.
  – Atrast Sarakstes draudzība kurš ir dzimtā valoda! Jūs varat izmantot meklēšanas funkciju par Speak-Center.
  Roberts (13 gadi): „Mans tēvs labi pārvalda krievu valodu. Mēs skatāmies filmas, televizoru. Aizraujos ar datorspēlēm, tās visas ir krieviski – tā nu es gan labi runāju, gan lasu”.
  Dear user, We thank you for using iSpeak! To make our products better and make sure you have best solution we constantly add new features and enhance our software. For this purpose we regularly upload new versions to the Windows Store. Each our update contains some useful features, performance enhancements and user interface improvements.

Leave a Reply

Your email address will not be published.