Angļu valoda ir otrā valoda

Vakar, 21:01 Liepājas Jaunatnes centrā jau otro gadu jaunieši vakaros apmeklē dažādas nodarbības un tematiskos vakarus. Angļu valodas nodarbības notiks divās grupās, dodot iespēju jauniešiem uzlabot pamatzināšanas, kā arī pilnveidot jau labas angļu valodas prasmes. Vienai grupai mācības notiks pirmdienas, otrai – otrdienas vakaros.
» Lär dig språk gratis Ziņu analīze Franču valoda Komentētājs 04.01.2012 14:22 События друзей
Komentēt #12 – Iedomājieties, ka Jūsu bērns, kad būs pieaudzis, varēs sazināsies ar saviem klientiem vismaz 10 dažādās valstīs! Mācīties
Sushi piegāde Pašvaldību vēlēšanas 2017 Pareizi teikts, ar krieviju jadraudzejas, lielaka dala brauc pec benzina ,cigaretem.ne tikai Aluksniesi brauc.Nebutu krievijas vel vairak butu aizbraukuso. Daudzi no ta vien dzivo, ta, ka paldies krievijai, un nav ko riet uz krieviju.Nakamajas pasvaldibu velesanas jabalso par saskanas centru, tad ari vares uz labo pusi ko mainit! Ar citam partijam tur neviens neielaidisies.
Feb Sākums: Izteicieni Liepājas Jaunatnes centrā jau otro gadu jaunieši vakaros apmeklē dažādas nodarbības un tematiskos vakarus. Angļu valodas nodarbības notiks divās grupās, dodot iespēju jauniešiem uzlabot pamatzināšanas, kā arī pilnveidot jau labas angļu valodas prasmes. Vienai grupai mācības notiks pirmdienas, otrai – otrdienas vakaros.
Tuvākajās dienās atgriezīsies karstums  Ēdienu gatavošanas nodarbība “Lavašs” Bet arī to no krieviem vai kāda cita nevar, nedrīkst pieprasīt. To nevar arī izmērīt, lai noteiktu stingrus kritērijus un vadlīnijas. To var tikai izjust, personīgi pārliecināties un atzīt. Man šķiet, ir muļķīgi pieprasīt no cilvēkiem kaut kādus mutiskus lojalitātes apliecinājumus. Godīgi kāda mirstīgā priekšā to pateikt nevar. Negodīgu apliecinājumu var vēlēties tikai muļķis.
Lai veiktu nozīmīgas pārmaiņas vispārējā, profesionālā un interešu izglītībā, VISC uzsāk ESF projektu īstenošanu Blogu autori Vienīgais ko tu vari darīt…lasīt forumus angļu valodā, skatīties youtubi, lasīt rakstus angļu valodā, bet tas tev nesniegs tehniskās zināšanas par gramatiku…Vari pieķert klāt grāmatas, bet tās galīgi nav lētas…
Kopš: 15/11/2014 Mobile menu Rakstu sagatavoja latviešu valodas skolotāja Z. Ceriņa. draugiem.lv/beztabu Iemācies pareizi lietot laikus angļu valodā – 16 nodarbībās.
Viesītes iedzīvotājiem ir iespēja mācīties angļu valodu ă VALODU KURSI P.S. Starpcitu es arī laikam esmu “Sābas ķēniņiene” Ielikt vardinjus,kas doti priekshaa,tekstaa,ir diezgan viegli,bet iztulkot un izveidot teikumu – jaaa..tur veel jaamaacaas un jaamaacaas,jo viss juuk. Arii vaardinji aizmirstaas,kas iemaaciiti saakumaa. Vismaz man 🙁 But I’ll try.
Ziņas: 5 Jautājums ir, vai mēs esam sapratuši, kas būs tie ieguvumi. Kā es māšuku apčakarēju.
Notiks Vilmas Kalmes grāmatas atvēršana  (7) Skeitparks 646 NH mācību centrs English Learning Centre
Iepirkšanās: izpārdošana Seko savām mīļākajām futbola komandām un mācies angļu valodu:  http://premierskills.britishcouncil.org/ Learn Arabic online Learn Chinese online Learn Norwegian online
International Students Cienit vajag ne tikai pusi, bet visus nodokļumaksatajus. Tad bus miers un dievs. Ģimenes – otrajam ģimenes loceklim 6 %, trešajam 10 % Multimediju komplekss QUICK TEACHER Angļu valoda ir pieejams 3 variantos
50LANGUAGES satur 100 nodarbības, kas nodrošina iesācējiem izvēlētās valodas pamat-kursa apguvi. Jūs iemācīsieties, bez priekšzināšanām, tekoši runāt reālās dzīves situācijās- izmantojot īsus teikumus.
39. nodarbība ì Pirms 5 dienām, Tieslietas Apgūstiet vairāk nekā 50 valodas bez maksas
Tieši tā. Šis arguments, ko minējāt – es gribu runāt krieviski, jo vēlos uzlabot savas zināšanas… Tas ir ļoti labi, bet iejūtieties sava sarunu biedra ādā! Viņš grib labāk runāt latviski. Tā ir izšķiršanās par to, kad šo valodu lietojat.
Man ir 40 gadu pieredze pasniedzējas darbā ar bērniem un skolniekiem, kā arī ar pieaugušajiem. Ir iegūta augstākā pedagoģiskā izglītība.  Angļu valodas ātrākai apguvei izmantoju dažādas metodes un radošas pieejas – testi, attēli, CD, spēles, jautājumu bloki, bērniem- mantiņas un rotaļas, lomu spēles utt.  Ir pieredze arī starptautiskās projektu koordinatores amatā.
Video _________________ Veselība un labsajūta Brīvdienas: Laukos 2015. gada 16. februārī, 22:03
Valodniecība Latvijas lepnuma stāsts: Sapni sasniegt ir jāgrib © DIENA(3) Latviešu valoda
Skype: QUICK TEACHER Youtube.com Rakstīt blogu Монгол Хэл (Монгол Улс) 76 atbildes [Pēdējā ziņa] © 2018 Skrivanek Baltic Valodu skola
Ģimene jo diez ko neiet ar to valodu Drukāt BOOT.LV – lielākais interneta resurss Latvijā, kurā vienuviet apkopota informācija par auto un informācijas tehnoloģiju nozaru jaunumiem. BOOT.LV mērķis ir ikvienam tehnoloģiju lietotājam sniegt saprotamu un ikdienā pielietojamu informāciju, atspoguļot galvenos nozares notikumus, kā arī iepazīstināt ar IT sasniegumiem pasaulē.
http://www.icd.org.pk/wp-content/uploads/2017/01/Chineselanguage.svg_.png

Learn English as a Second Language


attiecības Prakse apstiprina: pēc komisijas sēdes paveikts daudz. Bet internacionālās un patriotiskās audzināšanas pilnveidošana taču nav kampaņa. Tas ir ikdienas darbs, bet mums dažkārt pietrūkst pulvera, lai to padarītu līdz galam.
„Google Apps for education” rīku komplekta izmantošana mācību procesā un iestādes darba organizācijā (A) reģistrācija BralisLielais on 28 Sep Kāpēc mācīties svešvalodu ārzemēs? MENU CLOSE back  
Reklāmraksti nokiaNokia 7 PlusNokia 8 Sirocco http://anglu24.lv/ instagram Pievienoties Pinterest ● sarunvalodas klubs „Spēles ar valodu”;
Lielbritānija Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet “otrā valoda” saskaņā ar šo definīciju ir jebkura valoda, kuru cilvēks mācās apzinīgā (vai, teiksim, pēcpuberitātes) vecumā. Līdz ar to “svešvaloda” un “otrā valoda” nav savstarpēji izslēdzoši jēdzieni.
» Μάθετε γλώσσες διαδικτυακά A new method for learning languages for beginners. Sushi piegāde
Doties uz saturu 28/0617:30 Nīcas novadā Pasākumu kalendārs Portāls par Latviju un mums Latvijā. Palīgs tiesību aktu izpratnei.
521 #Pilnveidojies iesaka uzkost 🙂 Pārtika ir vajadzīga smadzenēm, tāpēc nemācieties, ja Jums gribas ēst, tas – nepalīdzēs. Labs ieteikums ir banāni, kas ir pazīstami kā lieliska uzkoda studentiem tāpēc, ka tie nodrošina visu tik nepieciešamo enerģiju. “#‎pilnveidojies‬”
36. nodarbība Māja, Ogre, 145000 EUR TED Translators Komentāri * Vadība un administrēšana [797] OxfordWords blog
BEZMAKSAS TESTS Ieiet programmā Valdības darba grupas eksperti atzīst, ka OIK sistēmu atcelt nav iespējams 22 Viss par jaunāko auto Labdien. Aprupetaja 55 no Bauskas n … Zeme, Jūrmala
Mana angļu valoda ir tāda, ka minimāli kaut ko saprotu dažus vārdus un īsas frāzes varu pateikt, bet ne brīvi sarunāties un veidot garākus teikumus sarunā.
Organize a local TEDx event Apguvuši šo angļu valodas kursu, jūs varēsiet atpazīt un pateikt svarīgākos vārdus un frāzes par sevi, savu ģimeni vai tuvāko apkārtni. Spēsiet sazināties vienkāršā valodā.
Likums un kārtība „Google Apps for education” rīku komplekta izmantošana mācību procesā un iestādes darba organizācijā (A) Mācīties Angļu valoda
84. nodarbība Mācību progresa monitorings Viņa #30 menu Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni “Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko…
Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter Līdz ar to “svešvaloda” un “otrā valoda” nav savstarpēji izslēdzoši jēdzieni. 1  2  
2017. gada 4. janvārī Twitter.com Izmaiņas lapā 25.06.2018 Skolēni iepazīst mākslinieku pasauli “Bebriņš” savā dzimšanas dienā dāvina 20% atlaidi!
Facebook: Slaidā vidukļa medības Viņa krāpšana (2) meklēt Aleksis 27.10.2004 21:18
Poļu valodā krievu valodā Zviedru valodā No īpašnieka 285 000 € Daugavpils
Bieži uzdotie jautājumi Nākamais raksts Rezerves saraksti M -Audio tehnika Aptaujas  NN nynorsk
Šī ir pārliecinoši viena no top 5 valodu apmācības aplikācijām priekš Android. Šis ir patiešām efektīvs un ērts veids, kā mācīties. Patiesi dāsns valodu klāsts, ko tā piedāvā.
No īpašnieka 180 000 € 2 3 4 5 6 7 8 Visi mūsu MP3 audio faili var tikt lejupielādēti bez maksas, kopīgoti (kopīgošanas licence) un lietoti jebkurā ierīcē.
Neighbour. Lūdzu, palīdziet. Kopdzīve Intervijas Referendums, Latgale un tanks autorallijā (59)
Ceļojumi: Ierašanās galamērķī Atradu naudu Nu, tas, protams, ir jāprasa valdības vadītājam, cik man ir informācija, tad nav pamata runām par valdības nestabilitāti. Ir dažādas šūpošanās, neapšaubāmi, gan saistībā ar veselības aprūpes finansēšanas modeļu meklēšanu, ir dažādi viedokļi par nodokļu reformu, droši vien arī par kredītiestāžu likuma grozījumiem, bet viņi, šī viedokļu apmaiņa un dažādi viedokļi it kā nav par tādu pamatu iespējamai koalīcijas partiju maiņai.
Vairāk viegluma un spilgto krāsu uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu. Izrādi draudzīgumu, sapratni un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Kopumā nebūs viegli saņemties un iekļauties dienas atslābinātajā rutīnā.
No tiesas zāles Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021.
Kā iemācīties otro valodu brīvi | Angļu valoda ir otrā valoda Kā iemācīties otro valodu brīvi | Kā uzlabot angļu valodu kā otro valodu Kā iemācīties otro valodu brīvi | Kur es varu apgūt angļu valodu tiešsaistē

Legal | Sitemap
[otp_overlay]

3 comments

 • Natalia Ferguson

  Diploma pielikums (paraugs)
  Forums tehniskiem cilvēkiem
  strauji paaugstināt vārdu krājumu angļu valodā
  5 Jā Yes
  Latvijas Sabiedriskie Mediji
  54
  Jaunākais laidiens
  Ārpus valodu kursiem var izmantot jebkuru saskarsmi intensīvu ar ārzemniekiem – semināri, couchsurfing.com viesu uzņemšana, stopošana, var pat sarunāties ar bērniem un kaķiem. Bet vienmēr jāņem līdzi vārdnīca vai mācību grāmata, jo runāšana tikai palīdzes izmantot esošo vārdu krājumu. Savukārt vārdnīca palīdzēs aizpildīt kādu nepārvaramu bedri, piemēram, ja nezina vārdu “samaksāt”, tad veikalā ar pārdevēju gandrīz neviens teikums neveidojas.

 • Henrietta Patrick

  Tālrunis: 63923541, 29420108
  «Padomju Jaunatne», 1988. gada 15. janvārī, Nr. 10
  4 / Best: 5.00 / Ratings: 9
  SADARBĪBĀ AR LIAA
  Join or support innovators from around the globe

 • Derrick Roberson

  Kas ir EPSO konts?
  Protams, mums vēl ir daudz grūtību. Ceļā stāv iepriekšējo gadu trūkumi, arī to augstskolu nepietiekamā materiāli tehniskā bāze, kurās gatavo pedagogus, tāpat latviešu un krievu valodas skolotāju deficīts. Taču tā būtu liela kļūda, ja mēs, atsaucoties uz šo deficītu, tikai gaidītu uz labākiem laikiem. Jāmeklē un jāatrod rezerves. Tās ir. Palīdzēt apgūt brālīgās tautas valodu var arī vidusskolas absolvents, kam patīk strādāt ar bērniem, vai, teiksim, vēsturnieks, bibliotekārs vai kādas citas specialitātes pārstāvis, kas labi pārvalda abas valodas. Šajā darbā jāiesaista filologi, kas tādu vai citādu iemeslu dēļ ir aizgājuši no skolas. Ministrijām, tautas izglītības nodaļām un pedagogu kolektīviem radoši, aktīvi, ar atjautību un iniciatīvu jāmeklē ceļi šīs problēmas atrisināšanai.
  2016. gada stāsti
  Kā veikt IELTS testu, Kembridžas angļu valodas eksāmenu vai profesionālo vai universitātes eksāmenu.
  Iemācieties runāt angliski 3 mēnešos! AngluABC.lv garantē Jums kvalitatīvas un patstāvīgas angļu valodas studijas tiešsaistē. Par mūsu sistēmu katru dienu priecājas simtiem cilvēku, kuri vēlas apgūt angļu valodu. Nav svarīgs Jūsu vecums vai nodarbošanās Angluabc.lv ir paredzēta tieši Jums.
  Man ļoti efetktīvi liekas lasīt kādu tehnisko literatūru(vienalga kādu literatūru) angļu valodā. Elektroniskā veidā. Ja, kas neskaidrs tad uzreiz var “copu paste” uz googletranslait un noskaidrot.
  1833460533
  Saeima šajā nedēļā pieņēma grozījumus kredītiestāžu likumā, kurus virzīja Nacionālās apvienības deputāts Imants Parādnieks. Pēc laika un arīdzan pēc steigas, kādā šie grozījumi tika virzīti uz priekšu, nav šaubu, ka tie ir domāti vienam konkrētam gadījumam, lai “Trasta komercbankā” nenonāktu Finanšu un kapitāltirgus komisijas virzīts maksātnespējas administratoru kandidāts Ilmāra Krūma vietā, esošā maksātnespējas administratora vietā, kuru, starp citu, šonedēļ ir aizturējusi Valsts policija par kādiem iespējamiem kriminālpārkāpumiem. Jūs esat aicināts šos grozījumus neizsludināt, vai tas nozīmē, ka jūs tos dosiet atpakaļ Saeimai otrreizējai caurlūkošanai?
  Margate Language School- Angļu valodas kursi tikai par 180 mārciņām         

Leave a Reply

Your email address will not be published.